AMBAR

Samsun Ambar ve diğer illerin ambar şubeleri alt başlıkta bulunmaktadır.Samsun Ambar hizmetleri zamanında ve korunaklı teslim etmek hedef önceliğimizdir.Ambar hizmeti parsiyel yüklerin birleşmesiyle bölgelere taşınan parça yüklerin teslimata kadar geçen sürede yapılan hizmete verilen isimdir.

Parça yükler genelde bir araya getirildiği zaman müşterilerin durumlarına göre bir kısmı alınır ve bekletildikten veya yüklenecek kamyon tam doluluğa ulaştığı zaman yola çıkmaktadır.

Parsiyel yükler günümüzde kargo ve parça yük gibi kategorize edilmeksizin büyük önem arzetmektedir. Ambar ve parsiyel yük taşıyan firmalar genelde hafif tonajlı kamyonetlerle yükleri toplayıp yine aynı şekilde adreslerine teslim yapabilen firmalarda mevcuttur.

Samsun Evden Eve Nakliyat Şubemiz

Samsun şubemiz özmal araçlarımızın rotası olan Yurt içi hattının orta noktasındadır.

Araçlarımızın bakımı, şoförlerimizin ihtiyaçlarının karşılanması için bu şubemiz faaliyet göstermektedir.

Samsun şubemiz 1985 yılından bu yana Odabaşı gubumuza hizmet vermektedir.

Evden Eve Nakliyat Samsun Nakliyeciler Sitesi grubunun operasyonel kabiliyetini arttırmaktadır.

1985 yılında taşımacılık faaliyetlerine başlayan Ambar Samsun, hizmet sunduğu destinasyonlarda sektörün lider işletmelerinden biri olarak 6ülkemizde faaliyeti ve deposu bulunan, 8 lokasyona ürün teslimatını özmal araçları ve kiralık araçları ile gerçekleştiren bir kuruluştur.

Oluşturmuş olduğu güçlü organizasyonu ve teknolojik alt yapısyla “ karadan İpek yolu “ destinasyonunu tamamlamıştır.
Odabaşı Nakliyat,  taşıma alt yapısı ile,  Transit taşıma ile yıllık 4.700 sefer gerçekleştirmektedir.

Samsun Taşımacılık , Türkiye’de Ulaştırma bakanlığının karayolu ile taşıma yapabilmesi için yasal zorunluluk olan K1 yetki belgesiTürkiye üzerinden transsit AMBAR HİZMETİ lisanslarına sahiptir.

Filosunda bulunan 16 araçın tamamı kalite normlarındadır.

ODABAŞI NAKLİYAT

Ev, ofis ve yük eşyalarınızı, teknoloji yardımıyla toplar, paketler ve taşıma işlemini sağlar. Depolama, eşyaların yeni yerinde kurulumu gibi taleplerinize cevap verebilecek kapasitededir.

Şehir içi ve şehirler arası taşımacılıkta öncü yapılanması ile tercih sebebidir. Hesaplı işlem avantajları, bütçenize dost yaklaşımları ile her zaman sizin yanınızdadır, prosedüre dayalı tüm işlemleriniz, sorunsuz bir şekilde kısa sürede çözümlenir. 

  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir