EVDEN EVE ODABAŞI

Samsun Evden eve nakliyat ve taşımacılık faaliyetleri bilgi modülü alt sayfalarımızdadır

SAMSUN EVDEN EVE

Samsun Evden Eve de ilk defa K3 Nakliye Belgesi ile evden eve taşımacılık hizmeti veren Samsun Evden Eve, asansörlü evden eve nakliyat konusunda yine ilklerden olmuş ve bu değerli hizmeti tüm müşterilerimize sunmaktayız.

Sektörde geçirdiğimiz 23 yılın ardından, size randevu vermemizin akabinde, taşıma işlemleriniz başlar, taşınma öncesinde yapmanız gereken işlemler konusunda tarafımızca bilgilendirilirsiniz. Taşınma takvimindeki tarih ve saatte de taşınma işleminiz bitmiş olur.

Samsun da Evden Evetaşıma hizmetinin önemini sizin kadar biliyoryz.Bu nednenle ev eşyalarınız ve siz bizim için oldukça değerlisiniz. Ekibimizdeki tüm personelimiz en az 28 yıl evden eve taşımacılık sektöründe faliyet göstermiş kalifiye personelden oluşmaktadır. Eşyalarınızın alınmasından, taşınmasına, yeni evinize yerleştirilmesine kadar her şeyi planlıyoruz!Taşıma esnasında mutlaka firmamız tarafından gönderilen proje yöneticisi vasfındaki arkadaşlarımız diğer ekip üyelerimizi yönlendirmekte ve riski en aza indirmektedir.

Eşyaların hasarsız bir halde taşınmasındaki en büyük etken profesyonel bir işçilikle paketlenmesi ve ambalajlanmasıdır. Evinizde ya da iş yerinizde yer alan beyaz eşyalar, mobilyalar ve elektronik cihazlar önceden defalarca söküp montajını yapmış ekip arkadaşlarımız tarafından taşınmaya hazır hale getirilir.

Eşyalarınızın boyutu ve kapladığı alan bizi ilgilendirmiyor, taşınacak olan eşyanız ne kadar olursa olsun, tüm ihtiyaçlarınıza zamanında cevap verebilecek personelimiz ve aracımız bulunmaktadır.

Samsun’da evden eve nakliyat, dün olduğu gibi; bu gün de Güven ister!

  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir