BİZ KİMİZ ?

Biz kimiz Samsun’da samsun evden eve nakliyat firmaları arasında sizlere daima müşteri memnuniyeti, ekonomik fiyat garantisi ve kusursuz hizmet sunmayı temel amaçları arasında barındırmakta olan samsun odabaşı nakliyat firma olarak ilk olarak sağladığımız hizmetleri sunmak isteriz;

1)Evden eve nakliyat

2)Ofis taşımacılığı işlemleri

3)Banka taşımacılığı

4)Asansörlü nakliyat 5)Fuar taşımacılığı

6)Askılı tekstil taşımacılığı

7)Şehirlerarası nakliyat

8)Şehir içi nakliyat

9)Ambalajlama işlemleri

10)Depolama, okul, fabrika taşımacılığı

11)Gümrükleme hizmetleri sunmaktayız.

Ev ve Ofis Taşımacılığı

Biz kimiz: Sizlere alanında profesyonel ekibimiz ile beraber kusursuz bir hizmet sağlayabilmek adına sahip olduğumuz araçların bakım ve onarım işlemlerini zamanında yapar nakliyat işlemlerinizin söz verilen zaman dilimi içinde sorunsuz bir şekilde teslimatının sağlanması gerçekleştirilir. Firmamız Samsun genelinde hizmet vermektedir. Samsun’dan alınan yük, Türkiye’nin her yerine sunulmaktadır. Yılın her günü şehir içi ve şehirlerarası taşımacılık hizmetleri sunmakta olan firmamız taşımacılık işlemlerinde de sizlere daima öncelikli müşteri memnuniyeti ve maksimum hizmet kalitesi sağlamaktadır.

Samsun nakliyat alanında diğer illerimize göre biraz daha şanslı bir konuma sahip olması ile bilinmektedir. Ülkemiz genelinde en çok göç alan ve göç veren şehirlerimizden biri olarak bilinmektedir. Memur kesimin epey yoğun bir yapıya sahip olduğu Samsun genelinde nakliyat işlemleri de epey tercih edilmektedir. Bugün birçok insan tarafından tercih edilen Eryaman evden eve nakliyat firmamız ürünlerinize hiçbir zarar gelmeden kusursuz bir taşımacılık imkânını sizlere sunmaktadır.

Sahip olduğumuz araçlarımız ile evinizin kusursuz bir şekilde taşımacılık işlemlerini yapmamız için web sitemiz içeriğinde yer alan iletişim bilgileri bölümünden bize ulaşabilirsiniz. Araçlarımız iç aksamında yer alan suntalar ile kaplı bölümlerden ve alt kısımda yer alan laminant kaplamadan oluşmaktadır. Araçlarımızın dış aksamında ise çelik bir kasa yer almakta ve araçlarımızın kusursuz bir şekilde teslimat işlemleri sağlanmaktadır. Neden bizi tercih etmelisiniz?

Evden Eve Nakliyat

Samsun Nakliyat sektöründe alanında uzman bir ekibe sahibiz. Sahip olduğumuz araçlarda kusursuz bir şekilde hizmet sunabilmekteyiz. Araçlarımızın iç aksamında eşyalarınıza ya da taşınacak olan yüke hiçbir şekilde zarar gelmemesi sağlanmaktadır. Taşıma işlemlerinin yapılacağı binaların yükseklik sorunları sizlere sunuyor olduğumuz asansörlü nakliye işlemleri ile beraber sorunsuz bir şekilde çözülebilmektedir.  Geçmişten günümüze dek hızlı bir şekilde gelişmiş olan sektör beraberinde yeni rakipleri de getirmiştir. Sizlere bu alanda daima maksimum düzeyde verim sağlayabilmek adına etkin hizmetler sunmak üzere hizmet politikalarımızı daima üst düzeyde tutmaya özen göstermiş bir organizasyon ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Şubelerimizden bir tanesi Samsun evden eve nakliyat firmamızdır. Tüm Samsun genelinde hizmet veriyor olsak da ilçelerden çok daha seri bir şekilde çalışmalarımızı sürdürebilmek adına çeşitli alanlarda da hizmetler almanız mümkün olmaktadır. Bir diğer şubemiz ise Odabaşı evden eve nakliyat olarak bilinmektedir.

Neden Biz ?

  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir