Samsun Nakliye

SAMSUN NAKLİYE FİRMAMIZ

Samsun Nakliye evden eve nakliyat ve her nevi taşımacılık hizmetlleri bulunmaktadır.

Samsun Nakliye ile evinizi hem ekonomik hemde profosyonel ekip ile garantili taşımacılığı Türkiyede İlk uygulayan firma olmaktan gurur duymaktayız.

Samsun Nakliye hizmetlerinde demonte-monte li nakliyat ile sadece araç ile işçisiz taşıma da yapmaktayız.

Samsun Nakliye de kamyon istenildiğinde şoför ile araç yollanmakta km ye göre kira bedeli alınmaktadır.Sizde Samsun Nakliye fırsatlarından yararlanın.

SAMSUN NAKLİYE

Samsun Nakliyat Ofis, büro taşımacılığı; evden eve nakliyat hizmetinden daha dikkatli ve kaliteli olarak yapılması gereken bir nakliyat hizmetidir. İş yeriniz ne kadar hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşınırsa, iş ve bütçe kaybınız da o kadar az olacaktır.İşyeri nakliyat hizmetine başlamadan önce, taşınacak olan malzemelerin türleri tek tek kontrol edilerek, uygun bir şekilde ambalajlanmaktadır. Bu çalışmanın amacı, eşyalarınızın en hızlı ve en hasarsız şekilde taşınmasının sağlanmasıdır.

Samsun Evden Eve Nakliyat Ofislerin taşınması hem yorucu hem de oldukça dikkatli olunması gereken bir taşıma türüdür. Bunun nedeni ofislerde ki gerek önemli belgeleri gerekse değerli eşyaların taşınması sırasında yapılacak hataların, maddi ve manevi kayıplara yola açmasıdır.Masalarınız, çekmeceleriniz, ofis gereçleriniz, her türlü ahşap mobilya türü eşyalarınız titizlikle paketlenip, sorunsuz bir şekilde taşıma işlemini yapılmaktadır. Şirketimizin kendi bünyesinde işinde uzmanlaşmış personel çalışmaktadır. Özellikle işyeri taşımacılığı için yetiştirilmiş personelimizle, büro nakliyat hizmeti problemsiz bir şekilde verilmektedir.
Samsun Odabaşı Nakliyat , şirket taşımacılığı için alanında uzman taşımacı personel ile taşınacak; bilgisayar, makina, çelik kasa, fotokopi makinası vb. işyeri gereçlerinizi sorunsuz bir şekilde taşımaktadır. Siz de iş yerinizi taşıyacaksanız mutlaka Samsun Nakliye firmasından teklif alın.
Samsun Nakliye Kalitemizi dikkate aldığınızda fiyatlarımızın çok uygun olduğunu siz de göreceksiniz.Ofis taşımacılığı birkaç aşamadan meydana gelmektedir. Öncelikle anlaşılan ofis taşımacılığı yapmakta olan nakliyat firmasının elemanları ile ön çalışma yapılır. Yapılan bu ön çalışmanın ardından eşyalar sınıflandırılır ve paketlenmeye başlar. Sınıflandırılmasının nedeni eşyaların maddi kaybının mahal vermemektir. Çünkü bilindiği üzere kırılacak eşyalar ile aynı paket içerisinde yer alacak olan sert cisimler, bu eşyalara hasar vererek maddi zarara neden olmaktadır. Daha sonra ofisin konumuna göre asansör ile ya da nakliyat firması elemanları aracılığı ile birlikte eşyalar kamyona ya da tıra yüklenerek eşyaların taşınması işlemi başlatılır. Bu işlemin ardından yine ofisin konumuna göre asansör ile eşyalar ofisin balkonundan içeriye taşınır ve paketler üzerinde yazılan bilgiler dahilinde açılara yerleştirilir.

Karadeniz Evden Eve

Samsun Nakliye 1985 yılında Odabaşı Samsun Taşımacılık  Samsun Şube olarak Karadeniz Bölgesi Samsun da hizmet vermeye başlamış olup, 2004 yılı ikinci yarısından itibaren de Yurtiçi olarak şuan ki mevcut yeri olan Atakum da hizmet vermeye devam etmektedir.

Samsun Nakliyat Hizmetleri

  • Şehirler arası Parsiyel Taşımacılık Organizasyonu
  • Şehirler arası Taşımacılık Organizasyonu

Firmamız Evden Eve de tecrübeli personel, ekipman ve teknolojik altyapısı ile müşterilerine en iyi lojistik hizmeti sağlamaktadır.